top of page

ÖDEME - TESLİMAT

Sitemizde güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler İYZİCO sanal pos sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm kredi kartlarına online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz.

 

Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

Tüm şifreler 256-bit şifreleme teknikleri ile işlenir ve ödemeler 3D secure ödeme methoduyla gerçekleştirilir.

 

Uluslararası standartlarda işlem sağlayan İYZİCO ödeme kuruluşu, şu 16 ülkede faaliyet gösteren ve 25 binden fazla işyeri ile çalışmaktadır.

 

Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin  altyapısını üstlenmekte ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için  çalışmaktadır.

İyzico ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, BDDK lisansı ve PCI Veri Güvenliği  Standardı sertifikasyonumuzla  hizmet sunmaktadır. Kart bilgileriniz son derece güvenli bir  iletişim protokolü ile iyzico ya ulaşır.  

 

İşleminiz gerçekleşirken sitemizde  kart bilgileriniz  görülememektedir.  Kayıt alınmamakta  ya da herhangi bir personelimizin bu bilgileri kayıt etme  imkanı bulunmamaktadır.  Böylece hiçbir riske girmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi veya banka kartınızın hangi bankaya ait olduğu fark etmeksizin sitemizden alışveriş
yapabilirsiniz. Ama güvenli mi? Kesinlikle evet, Atelier Ceren olarak  Pos sistemlerinde  Türkiye lideri olan İyzico  ile çalışmaktayız.   Güçlü altyapısı ve sunucuları ile bilgileriniz %100 güvenli bir şekilde gizlenmektedir.
 
Ödeme sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.iyzico.com

Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir. Sipariş esnasında girmiş olduğunuz hiçbir bilgi 3. kişilerin eline geçmemektedir.

İYZİCO Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde atelierceren.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin atelierceren.com arayüzü üzerinden İYZİCO ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo şirketine bağlı olarak teslim süresi sipariş verilen yörelere göre değişiklik göstermektedir. Coğrafi nedenlerden dolayı tedarik sürelerinin değişiklik göstermesi ile bu süre 5 iş gününe kadar çıkabilir.

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, onaylandıktan ve işleme alındıktan sonra ürünün sipariş esnasında da belirtildiği temin süresine göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kargo teslimatı ise gönderimin gerçekleştirileceği ile göre 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Kargo paketinizin size teslimi esnasında pakette herhangi bir deformasyon, kusur mevcut ise, kargo teslim formunu imzalamadan önce kargo görevlisinin yanında kargo paketinizi açarak kutu içerisindeki ürününüzün fiziki durumunu kontrol ediniz. Kutunun içerisinde bulunan ürününüz bir şekilde zarar görmüşse, ürünü teslim almayıp kargo görevlisine iade ediniz ve mutlaka kargo hasar tutanağı hazırlatınız. Bu şekilde tarafımıza geri gelen ürünlerinizin değişimi yapılarak tekrardan gönderim gerçekleştirilmektedir. Şayet ürününüzün o an için gönderimi mümkün değilse tarafınıza ücretiniz iade edilmektedir. Aynı şekilde kargo paketinizin size teslimi sırasında, kargo teslim tutanağını imzalamadan önce yapacağınız kontrolde, size ait olmayan, talebiniz olmayan bir ürünün teslimatı gerçekleştirildiğinde, kargoyu teslim almayarak kargo görevlisine iade ediniz. Bizi konu hakkında bilgilendirdiğiniz takdirde, gerekli kontroller yapılarak, iade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra doğru ürün gönderimi gerçekleştirilecektir.

Siparişleriniz neticesinde oluşan kargo ücreti, ödeme kısmında size belirtilen tutarda siparişinize yansıtılmaktadır. Belli dönemlerde ve/veya belli sipariş tutarları üzerinde kargonun ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi uygulaması tamamen www.atelierceren.com'un inisiyatifindedir. Söz konusu belirtilen tutarların üzerinde veya ücretsiz kargo uygulamalarının öncesinde/sonrasında oluşturulan siparişlerde www.atelierceren.com mesuliyet kabul etmez.

bottom of page